Krąg Przedsiębiorczych Mam

Zapraszam serdecznie na pierwsze w tym sezonie spotkanie BYDGOSKIEGO KRĘGU PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM, które odbędzie się w czwartek, 19 października o godz. 12, w miłej i gościnnej sali zabaw OKI DOKI, przy ul. Halickiej 22, dlatego => możesz przyjść z dzieckiem!

Krąg powstał 3 lata temu – dla WAS, dla Ciebie, dla mam takich, jak Ty, którym macierzyństwo już nie wystarcza, które chciałyby spełniać się również zawodowo, założyć własną firmę, zmienić pracę, pracować na własnych warunkach równocześnie poświęcając czas i uwagę rodzinie. Dla kobiet, które myślą o rozwoju osobistym, realizacji własnych projektów, spełnianiu marzeń!

Na początek porozmawiamy o CELU , czyli o tym czego chcecie, do czego dążycie i o czym marzycie. To ważne, by się nad tym zastanowić. Spokojnie, ale konkretnie. By nie myśleć tylko „potrzebuję zmiany, nie chcę tak żyć…”, na tym niewiele można zbudować. Lepiej określić „chcę tego czy tamtego, będę szczęśliwa, gdy to osiągnę, zrobię wszystko, by do tego dojść”. Mając przed sobą konkretny, energetyzujący nas cel, możemy dokładnie zaplanować, jak go osiągnąć. Zdefiniować kolejne kroki i znaleźć sposoby, by tę drogę przejść.

Dlatego od tego zaczniemy, od zdefiniowania CELU, by za nim poszedł entuzjazm, by pojawiła się motywacja, a potem to wspaniałe uczucie spełnienia w działaniu! Nie wiesz jeszcze czego chcesz? Nie przejmuj się, spotykamy się po to, by łatwiej było się tego dowiedzieć!

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: coach@mamopotrafisz.dorotaskublicka.pl
inwestycja 50 zł (płatne na miejscu lub wpłata na konto, które otrzymacie w mailu potwioerdzającym zapis)

***
Szczegóły, mapkę oraz relacje i zdjęcia z poprzednich spotkań znajdziesz na stronie :
http://www.mamopotrafisz.dorotaskublicka.pl/bydgoski-krag-przedsiebiorczych