Odporność psychiczna

System wewnętrznej rodziny SWR. Wprowadzenie do modelu

#books

Schwartz Richard C.

przekład: Michał Sterczyński

ISBN 978-83-945-45-60-4

Dialogue Unlimited

2017

Terapia metodą Systemu Wewnętrznej Rodziny cieszy się w psychoterapii szybko rosnącą popularnością. Metoda rozwinęła się w ciągu ostatnich trzydziestu lat i jest innowacyjnym podejściem do zrozumienia i rozwiązywania ludzkich problemów. SWR pokrzepia na duchu i działa w niepatologizujący sposób. SWR pomaga nam uleczyć się poprzez wsłuchanie we własne wnętrze, w nasze różne „części” – uczucia i myśli. W trakcie tego procesu następuje wyzwolenie od ekstremalnych przekonań, emocji, wrażeń i popędów ograniczających życie.

Po wyzwoleniu się mamy większy dostęp do JA, naszego najcenniejszego zasobu, i łatwiej nam iść przez życie, czerpiąc z jego mądrości i siły. W tej książce Schwartz proponuje proste ćwiczenia przyspieszające proces nauki i przedstawia podstawowe założenia metody w sowim ujmującym, łatwym do zrozumienia i osobistym stylu.

o mnie

Jako coach i mentor pracuję z kobietami, które chcą czegoś więcej. Ze mną uwierzysz w siebie i zaczniesz działać. Zyskasz odwagę, pewność siebie i spokój. Poznasz swoje mocne strony. Twoje poczucie własnej wartości wzrośnie. Poczujesz entuzjazm, który doprowadzi Cię do życiowego FLOW.