Bydgoszcz z Pasją 2017 - indywidualna sesja coachingowa - Dorota Skublicka

W ramach trzeciej już edycji Festiwalu „Bydgoszczy z Pasją”, którego mam przyjemność być współorganizatorem, możesz w promocyjnej cenie doświadczyć coachingu! Magii, która otworzy Ci oczy, umysł i serce na siebie i swoje potrzeby! Pomoże zrozumieć, co jest dla Ciebie ważne i wesprze Cię w drodze do osiągnięcia tego, o czym marzysz! Zapraszam na indywidualną sesję coachingową ze mną!

W sobotę, 25 marca 2017

 Czekam na Ciebie w Centrum Festiwalowym
ECD Consilis –  wjazd od ul. Pomorskiej 86a

ZAPISY NA 10.00-11.30 – sesja wyprzedana

ZAPISY NA 12.00-13.30 – sesja wyprzedana

ZAPISY NA 14.00-15.30 – sesja wyprzedana

t

Po co Ci coach?

> Byś w końcu uwierzyła, że masz w sobie siłę i moc! A uwierzysz w to  nie wtedy, gdy ktoś Ci to powie, ale wtedy gdy sama je w sobie odnajdziesz! 

> Coach właśnie w tym odkrywaniu siebie Ci pomoże. Będzie Cię wspierał w Twojej drodze do siebie. Przekonasz się, że na jej końcu jest Twoja MOC!

Ile razy dostawaliście „dobre rady” od innych? A ile razy z nich korzystaliście? No właśnie. Zwykle najchętniej realizujemy swoje pomysły, najwięcej serca mamy do urzeczywistniania własnych planów i za najbardziej odpowiednie uważamy rozwiązania, które to my wypracowaliśmy. Co więcej to one faktycznie są zwykle dla nas najlepsze.

Do nich jednak najtrudniej jest dojść, szczególnie gdy zmagamy się z czymś od dawna i ciągle myślimy podobnie, widząc na dodatek wszystko w czarnych barwach. Kisimy się wtedy we własnej niemocy i nie możemy ruszyć do przodu. Znacie to? Nie wiecie co zrobić?

Coaching Wam pomoże! Coach nie będzie udzielać rad, nie będzie podsuwał pomysłów, nie będzie Was krytykował czy oceniał. Wesprze Was za to w poszukiwaniu własnej drogi. Podczas sesji coachingowych na tyle zmieni się Wasza świadomość, że sami wyznaczycie sobie cel i znajdziecie sposób, by go zrealizować! A wszystko to w przyjaznej, poufnej atmosferze.