Oto co mówią o mnie osoby, które już mi zaufały...

Przeczytaj, a poznasz mnie lepiej...
Całą duszą i z głębi serca polecam pracę coachingową z Dorotą. Jest to trenerka niezwykle kompetentna i profesjonalna, która w trakcie procesu dba o poczucie wzajemnego zaufania i otwarcie się przy niej jest zaskakująco łatwe. Dzięki temu mogłam wnikliwie wejrzeć w siebie w trakcie kolejnych sesji, nie musiałam wstydzić się uczuć, własnych wniosków lub ich braku. W efekcie procesu uświadomiłam sobie, co jest moim największym życiowym powołaniem oraz co mogę zrobić, by za nim podążyć. Kiedy wydam swoją pierwszą książkę, wiem, że Dorota będzie jedną z matek chrzestnych tego sukcesu. I nie omieszkam oficjalnie jej za to podziękować. Kasia Galant

Idąc na jedno z pierwszych spotkań z Dorotą w mojej głowie była tylko koncepcja tego, co chcę dla siebie by stać się niezależną kobietą. Był pomysł na siebie i swoją pasję, którą niedawno odkryłam. Na początku moja idea była „kulką” (tak nazywam zbitek moich myśli) niepoukładanych i niesprecyzowanych zamierzeń. Z biegiem czasu, jaki poświęciłam na współpracę z Dorotą moja „kulka” otrzymała ręce, nogi a na końcu najważniejsze – głowę i kręgosłup. Stała się rzeczywistym i realnym PLANEM na to, co chcę osiągnąć w sferze osobistej i zawodowej. Spotkania z Dorotą i praca nad sobą dały mi dużo satysfakcji i motywacji do działania. Na tym etapie mojego życia była to inwestycja w siebie –najlepsza decyzja.

Znany architekt Le Corbusier pisze w swojej książce:

„Sporządzić plan znaczy doprecyzować, ustalić koncepcję. Najpierw trzeba mieć jakieś koncepcje. Koncepcje te trzeba uporządkować, by stały się czytelne – wykonalne i przekazywalne. Należy, więc wskazać jakiś konkretny cel, ażeby mieć taki cel najpierw potrzebne są koncepcje. Plan to coś w rodzaju esencji, jak szczegółowy spis treści. Jest tak skoncentrowany, że przypomina kryształ albo szablon geometryczny, zawiera potężną dawkę myśli i podstawowy cel.” Architekt Le Corbusier (z książki „W stronę architektury”)

Są to słowa, które bardzo dobrze odzwierciedlają moją sytuację

Ewelina Kubanek

Pani od Autocada

Jestem niezmiernie wdzięczna losowi że dwa lata temu trafiłam do Doroty na jej warsztaty „Uszyj swoją firmę na miarę”. Po 8 latach przysłowiowego siedzenia w domu z dziećmi wiedziałam, że przyszedł czas na realizacje moich aspiracji zawodowych. Dorota pomogła mi wydobyć ze mnie asertywną i pewną siebie osobę (którą zatraciłam będąc mamą). Przede wszystkim jednak pozwoliła mi samej odkryć co jest moim powołaniem oraz dała kopa do działania.

Dzięki jej profesjonalnej pomocy uwierzyłam w siebie i w to, że można pracować prowadząc pasjobiznes i spełniać się w tym i być szczęśliwą. Nie stało się to z dnia na dzień. U mnie trwało to rok, ale zawzięłam się, zaryzykowałam, wszystko postawiłam na jedną kartę. Zrobiłam potrzebne kursy i uprawnienia, zaczęłam się promować na wolontariacie. W międzyczasie nabrałam przekonania że daje mi to satysfakcję i radochę. Właśnie zakończyłam program gdzie staram się o dotacje na otwarcie firmy.

Moje życie zmieniło się o 100 % na lepsze. Zyskała na tym także moja rodzina (mąż i dzieci). Pierwszy raz od dawna idę wytyczoną ścieżką i się nie boję, a wręcz jestem ciekawa co mnie czeka za zakrętem!!! Bez Doroty i jej cennych wskazówek oraz niezwykłej mądrości, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem i za to bardzo jej DZIĘKUJĘ!  Polecam z czystym sercem Dorotę każdemu kto chce zmienić Swoje dotychczasowe życie na lepsze!

Paulina Traczyk

Ta Pani Od Psów

Pracuję w trzech firmach, mam dwoje dzieci, które sama wychowuję, dom, psa, babcię i zero czasu dla siebie… i nagle pojawiła się Dorota… widziała jakie tempo ma moje życie i zaproponowała mi coaching. Okazało się, że ten czas ma być TYLKO dla mnie. Nie zajmujemy się rozgrzebywaniem ran, tylko myślimy do przodu. Dorota nie oceniała, nie dawała rad tylko pytała, zmuszając mnie do myślenia i analizowania codziennych decyzji.

Teraz z perspektywy czasu jestem przekonana, że to najlepsza rzecz, jaką mogłam dla siebie zrobić. Uświadomiłam sobie sukcesy, ale znalazłam też sposoby na zmniejszenie niepowodzeń. Dodatkową i chyba najważniejsza dla mnie wartością, jest fakt, ze coaching pootwierał w mojej głowie wiele drzwi, dzięki temu poznałam nowych ludzi, moja praca nabrała tempa, a co najważniejsze dokładne określenie celów pozwala na ich weryfikację i świadomość sukcesu. Ta trochę obco brzmiąca nazwa dzięki Dorocie okazała się bezpieczna i prosta. Inwestujemy swój czas w zarabianie pieniędzy, wychowywanie dzieci, doglądanie miliona spraw, a zapominamy o tym, że skoro tyle rzeczy zależy od nas, to właśnie w swój sposób myślenia powinniśmy zainwestować najwięcej, dlatego polecam coaching każdemu kto ma za dużo na głowie lub stoi na rozdrożu swojego życia i nie bardzo wie w którą stronę iść.

Tutaj ogromne znaczenie ma fakt, czy osoba, która będzie naszym coachem będzie nadawać na tych samych falach, a Dorotę mogę polecić z czystym sumieniem, bo jej życzliwość, umiejętność słuchania i osobowość sprawiają, że to co dla niej jest pracą dla mnie stało się przyjemnością.

Agnieszka Panek

Nieruchomości Fortuna