Dorota Skublicka

life & business coach,
mentor marki osobistej

Pomagam kobietom uwierzyć w siebie i pokonać strach! Ze mną zyskują odwagę, pewność siebie i spokój. Zaczynają działać i wstępują na drogę do życiowego Flow. Wierzę, że każdy ma w sobie siłę i kompetencje, by kierując życiem w zgodzie ze sobą, wykreować własny, szczęśliwy świat…

Jestem kobietą, żoną, matką… do tego dyplomowanym coachem, filologiem, wydawcą i pedagogiem. Byłam dziennikarką, prowadziłam własny portal dla przedsiębiorczych mam. Teraz jako „Coach for FLOW” wspieram kobiety na drodze do życiowego Flow. Pomagam im pokonać strach przed działaniem, przed zmianą. Znaleźć w sobie mocne strony, podnieść poczucie własnej wartości, zbudować markę osobistą. Łatwiej im dzięki temu podjąć decyzję, co i jak chcą zrobić, by zacząć żyć i pracować zgodnie ze swoimi wartościami, zdolnościami, marzeniami… Jako coach pracuję w oparciu o kodeks ICF (International Coach Federation), jako mentor – o własne programy autorskie.

Założyłam też i prowadzę Akademię Mamo Potrafisz dla przedsiębiorczych kobiet, które po urodzeniu dziecka próbują na nowo zorganizować swoje życie: poukładać priorytety, znaleźć czas na własny rozwój i osiągnąć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. W jej ramach od dwóch lat organizuję regularne spotkania Kręgów Przedsiębiorczych Mam. Od pewnego czasu prowadzę  też grupy Mastermind dla startujących w biznesie pasjonatek.

Trzykrotnie byłam współorganizatorem festiwalu „Bydgoszcz z Pasją” i jako ekspert wspomagam StartUp Cafe w Europejskim Centrum Doradczym “Consilis”. Jestem też wielką pasjonatką WordPressa, w wolnych chwilach tworzę strony internetowe oparte na tej właśnie platformie. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną  i mamą dwóch małych urwisów.