Dorota Skublicka

life & business coach,
mentor marki osobistej

Jako coach i mentor pomagam kobietom spełnić marzenie o własnym biznesie opartym na silnej marce osobistej.  Wierzę, że każdy ma w sobie siłę i kompetencje, by kierując życiem w zgodzie ze sobą wykreować własny, szczęśliwy świat…

Z wykształcenia jestem dyplomowanym coachem, filologiem i pedagogiem. Byłam dziennikarką, prowadziłam własny portal dla przedsiębiorczych mam. Teraz jako „Coach Twoich Marzeń” wspieram kobiety w drodze od pomysłu, do opartego na pasji biznesu. Towarzyszę im i pomagam w kreacji marki osobistej zgodnej z ich wartościami, marzeniami i zdolnościami. Jako coach pracuję w oparciu o kodeks ICF (International Coach Federation), jako mentor – o własne programy autorskie.

Założyłam też i prowadzę Akademię Mamo Potrafisz dla przedsiębiorczych kobiet, które po urodzeniu dziecka próbują na nowo zorganizować swoje życie: poukładać priorytety, znaleźć czas na własny rozwój i osiągnąć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. W jej ramach od dwóch lat organizuję regularne spotkania Kręgów Przedsiębiorczych Mam. Od pewnego czasu prowadzę  też grupy Mastermind dla startujących w biznesie pasjonatek.

Już po raz trzeci współorganizuję też festiwal „Bydgoszcz z Pasją” i jako ekspert wspomagam StartUp Cafe w Europejskim Centrum Doradczym “Consilis”. Jestem też wielką pasjonatką WordPressa, w wolnych chwilach tworzę strony internetowe oparte na tej właśnie platformie. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną  i mamą dwóch małych urwisów.