Spotkajmy się...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zapraszam Was serdecznie na bezpłatne warsztaty KOBIETA ASERTYWNA, które w najbliższą sobotę (14 października) o godz. 11 poprowadzę w ramach bydgoskiego III Forum Rodziny – Targów firm przyjaznych rodzinie. Dowiecie się co znaczy być asertywną i dlaczego warto taką być! Przyjrzycie się sobie i swoim potrzebom, zastanowicie nad tym, co dla Was ważne i dowiecie, jak „nie dać sobie wejść na głowę”. Targi odbędą się na terenie Zawiszy (godz. 11-16), a wszystkie informacje na ich temat znajdziecie na stronie http://www.bydgoszcz.pl/miasto/bydgoska-rodzina-3/iiiforum/.

Potrafisz być asertywna? Nie wiesz? Przyjdź, to się dowiesz!

  • Dowiesz się, jak wytyczać granice w relacjach z najbliższymi i dalszymi…
  • Zrozumiesz dlaczego i po co to robić…
  • Przekonasz się, że masz prawo do odmowy i manifestowania własnych potrzeb…
  • Zobaczysz, że będąc asertywną zyskasz czas, szacunek i spokój…
  • Nauczysz się, jak być asertywną i nie ranić tym nikogo…

KOBIETA ASERTYWNA – czyli jaka?

Obiegowo uważa się, że osoba asertywna potrafi odmawiać. Faktycznie tak jest – trzeba jednak dodać, że potrafi odmawiać MĄDRZE. Nie z automatu, nie dla zasady, nie po to tylko, by zamanifestować swoje, tak teraz modne „asertywne Ja”.

Cała sztuka polega na tym, by najpierw jak najwięcej dowiedzieć się o sobie. Zrozumieć swoje reakcje, określić potrzeby. Poznać się, zaprzyjaźnić ze sobą, co najważniejsze – zaakceptować siebie. Dopiero potem możemy skutecznie i ASERTYWNIE kierować swoim życiem, relacjami i drogą do celu.

Asertywność to samoświadomość, dobra i skuteczna komunikacja i – o czym czasem w tym kontekście zapominamy – kultura osobista. A i odrobina empatii nie zaszkodzi…

CWZS Zawisza Bydgoszcz
Galeria Sportu Bydgoskiego

ul. Gdańska 163
85-915 Bydgoszcz