COACHING JEST SZTUKĄ ZADAWANIA PYTAŃ

– pytań, na które nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Nie ma też po nich złych i dobrych decyzji. Są tylko odpowiedzi ważne, prowadzące do decyzji i planów najlepszych dla klienta w danym czasie i w danej sytuacji – najlepszych bo jego własnych. Coaching to droga prowadząca do poszerzenia samoświadomości. Pozwala zrozumieć siebie i swoje pragnienia, odnaleźć motywację i uwierzyć w swoje możliwości. W konsekwencji praca z coachem prowadzi do efektywnego działania i spełnieni marzeń, nawet tych, które wcześniej wydają się nierealne!

Dorota Skublicka - Coach Twoich Marzeń

Zwykle najchętniej realizujemy swoje pomysły, najwięcej serca mamy do urzeczywistniania własnych planów i za najbardziej odpowiednie uważamy rozwiązania, które to my wypracowaliśmy. Co więcej to one faktycznie są zwykle dla nas najlepsze.

Do nich jednak najtrudniej jest dojść, szczególnie gdy zmagamy się z czymś od dawna i ciągle myślimy podobnie, widząc na dodatek wszystko w czarnych barwach. Kisimy się wtedy we własnej niemocy i nie możemy ruszyć do przodu. Znacie to? Nie wiecie co zrobić?

Coaching Wam pomoże! Coach nie będzie udzielać rad, nie będzie podsuwał pomysłów, nie będzie Was krytykował czy oceniał. Wesprze Was za to w poszukiwaniu własnej drogi. Podczas sesji coachingowych na tyle zmieni się Wasza świadomość, że sami wyznaczycie sobie cel i znajdziecie sposób, by go zrealizować! A wszystko to w przyjaznej, poufnej atmosferze.

Siła coachingu polega na tym, że nakierowuje on naszą energię na działania, które są w zakresie naszego wpływu, a zatem w szybki sposób mogą wywołać zmianę.

Maciej Bennewicz

Umów się ze mną na pierwszą sesję! Jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Coaching jest sztuką zadawania pytań. Dobry coach tak je formułuje, by klient poszerzył swoją świadomość, zyskał nową perspektywę, myślenie o sobie i otoczeniu z jednej strony wzbogacił o wszystko to, czego wcześniej nie dostrzegał, a z drugiej poukładał swój świat w zgodzie ze swoimi wartościami. Równocześnie jedną z najważniejszych zasad coachingu jest to, że nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Nie ma złych i dobrych decyzji. Są tylko odpowiedzi ważne, prowadzące do decyzji i planów najlepszych dla klienta w danym czasie i w danej sytuacji – najlepszych bo jego własnych.